Gazeta Wyborcza stworzyła artykuł z mojego komentarza na forum

Dzisiejszy artykuł w Gazecie Wyborczej: Biedny Kaczyński. Ciągle mu zajmują krzesła.

Mój komentarz sprzed trzech dni pod tym artykułem:

„Przytacza tutaj przykład, gdy poseł PO usiadł w restauracji sejmowej na miejscu parlamentarzysty PiS, mimo że wiedział, że miejsce jest zajęte. – To jest lekceważenie, chamstwo.”

Jarosław ma coś na tle tego podsiadania krzeseł. W 1992 roku wspominał niebywałe chamstwo Jacka Kuronia z 1977:

„W 1977 r. po raz pierwszy zaproszono mnie na duże zebranie KOR-u. Przyszedłem, usiadłem przy stole. Otwierają się drzwi i wkracza czołówka opozycji: Kuroń, Macierewicz, Jan Józef Lipski itp. Patrzę ze zdumieniem, a tu wszyscy, którzy siedzieli przy stole, wstają i przenoszą się pod ściany. Podniosłem się także, ale by ustąpić miejsce Lipskiemu, który był starszym panem, kolegą mojej mamy i człowiekiem chorym.
On jednak usiadł obok, a Kuroń wykorzystując ten moment już wieszał swoją skórzaną marynarkę na moim krześle. Ja jednak spokojnie na nim usiadłem i miejsca Kuroniowi nie ustąpiłem.
Po jakimś czasie poszedłem do Jacka do domu i on piętnaście minut trzymał mnie bez krzesła. Zapamiętał i się zemścił (śmiech). Szczerze ci powiem: gdyby nie silna motywacja, że ja muszę z tym komunizmem walczyć, a więc muszę być w opozycji, to ja bym ją w jasną cholerę rzucił, bo tego towarzystwa nie akceptowałem.”
jedyniesluszne.blox.pl/2009/06/Jaroslaw-Kaczynski-Opowiesc-odmrozenca-2.html

To chyba jakaś fiksacja z tymi krzesłami! 😀

Komentarz o podobnej treści wpisałam też dla znajomych na Facebooku, ale nie mam tam wśród znajomych nikogo z Wyborczej, więc raczej sądzę, że redakcja wzięła go ze strony gazeta.pl.

Teraz wyjaśniło się, po co powstał system plusowania najlepszych komentarzy. Aby ułatwić redakcji Gazety Wyborczej wybór najlepszych cudzych pomysłów na artykuły. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s