Twój Stary ma telefon w Mobilkingu!

Przez parę dni wszyscyśmy się tak zastanawiali… zastanawiali… Mam na myśli wykształciuchów i innych tam inteligentów. …Wyrazić oburzenie, czy może lepiej nie? A jak wyjdziemy na oszołomów? Za nadwrażliwych, a zwłaszcza – na typowo, kobieco, nadwrażliwe?! A może nie ma sensu? Przecież nie chronią nam pleców żadne autorytety… Bo kto w Polsce potrafi pogodzić bycie przeciwko seksizmowi i bycie autorytetem? – to się przecież wyklucza. A może lepiej przemilczeć, to nikt nie zauważy?

Chętnie sprzedam Mobilkingowi scenariusz do nowej edycji reklam:

Występują typowi Żydzi w pejsach, jarmułkach, chałatach itp. Scena pierwsza: Żyd zasiada za biurkiem prezesa banku. Przebitka: Polska bankrutuje, nędza w polskich rodzinach. Scena druga: Żyd na mównicy w Sejmie. Przebitka: Żydzi w majestacie prawa porywają dziecko z ulicy i przerabiają na macę. Głos zza kadru: "Żydzi chcą robić to co my. Zarządzać NASZYMI bankami. Zasiadać w NASZYM Sejmie. Lecz spójrzmy prawdzie w oczy: niektóre rzeczy zawsze były i będą tylko dla nas, Polaków. Mobilking: telefon dla Prawdziwych Polaków."

Wróżę tej reklamie nawet większy sukces, gdyż Prawdziwych Polaków jest w Polsce jeszcze więcej niż Prawdziwych Mężczyzn. A teraz pytanie: Dlaczego gdy ktoś szydzi z Żydów, to wypada protestować, a gdy ktoś szydzi z kobiet – to nie wypada?

Wreszcie Gazeta Wyborcza zebrała się na odwagę i z typowo kobiecą nieśmiałością delikatnie zapytała, czy może aby przypadkiem, takim zupełnie przypadeczkiem reklama Mobilkinga nie jest seksistowska?

– Grupą docelową są po prostu mężczyźni. Niezależnie od wieku, wykształcenia, zasobności portfela czy stanu cywilnego. Mogą pracować w fabryce albo na uczelni. To facet, który kocha sport, docenia urodę kobiet i lubi rozrywkę – odpowiada ogólnikowo Tomasz Rudnicki, szef Mobilkinga.
Ciekawe, bo parę dni temu w Dzienniku mówili co innego o grupie docelowej:

…poprosiliśmy o dodatkowe wskazówki rzecznika firmy Adama Kuczę. "Naszą grupą docelową są prawdziwi faceci" – tłumaczy nam Kucza. "Obserwacja rynku pozwoliła nam ustalić, że są to panowie ze średnim lub podstawowym wykształceniem, którzy nie mają dużej kasy, ale lubią sport, szybkie samochody i piękne kobiety. To dla takich facetów jest Mobilking"

Ta rozbrajająco szczera wypowiedź w Dzienniku jest tak antyreklamowa, że nawet dresy będą się teraz wstydzić kupować u nich telefony. Żeby nie wyjść na ubogich z podstawowym wykształceniem.

Pewien internauta podsumował:hehe, operator dla prostaków?
Czyli teraz po numerze telefonu będzie można sprawdzić czy nie mamy doczynienia z burakiem 🙂

Tak jakoś a propos, niedawno tenże sam Dziennik (zbiegiem okoliczności, wydawany przez Niemców) referował ostatnie badania europejskich seksuologów:
Polscy mężczyźni zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem długości
członków w Europie. Tak wynika z raportu Europejskiego Towarzystwa
Medycyny Seksualnej. Wyprzedzają nas nawet Niemcy.

NAWET!!!

Tymczasem gdy ta wiadomość pojawiła się na wykop.pl pod tytułem Polskie
penisy są za krótkie
, to internauci rzucili się głosować "zakop"
przeciwko wystawianiu jej na stronie głównej – i ponad połowa wybrała
spośrod opcji nastepujący powód zakopu: "Informacja nieprawdziwa"!

Znaczy, chłopaki unieśli się honorem.

Ja ze swej strony proponuję wprowadzenie nowej obelgi:

Twój Stary ma telefon w Mobilkingu!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s